שלום אורח, התחבר

לגלות את הגן הנעלם- ילדים בטיפול

מחבר/ים: לילך רחמים
הוצאה לאור: פרובוק דיונון
שנת הוצאה לאור: 2016
תקציר

הספר "לגלות את הגן הנעלם" מכניס את הקוראים אל הטיפול הפסיכולוגי בילדים ומתבגרים, אל היחסים הנרקמים בין המטפל למטופל ואל שיטות פסיכולוגיות שעוזרות לילדים, הורים ומטפלים. כל פרק בספר הוא שילוב של סיפורת שלוקחת את הקורא אל עולמם של ילדים ומתבגרים אשר סובלים מבעיה פסיכולוגית. לצד הסיפור החוויתי על הקשיים והמפגש הטיפולי, ניתן מידע על הבעיה ועל שיטות טיפול CBT תוך תיאור סיפורי של תהליך הטיפול בילד/ה נער/ה. הספר פורש את הישגי השנים האחרונות בפסיכולוגיה ומדעי המח ומציג שיטות טיפול שבאמצעותן יוכל קהל הקוראים למצוא מזור לסבלם של ילדים ומתבגרים.

המלצה על הספר מאת פרופ' יורם יובל: " לילך הצליחה לעשות את הבלתי אפשרי כמעט- היא כתבה ספר חדשני ומעמיק על טיפול נפשי מבלי לשכוח את הנפש. באמצעות תיאורי מקרה חיים היא חושפת את הרקע המדעי של CBT בילדים ומתבגרים, והיא עושה זאת מבלי לאבד את הקסם ואת הסוד בתוך ים הפרטים והעובדות. זהו ספר המיועד לכל מי שמעורב בעשייה הזאת ולכל מי שרוצה לדעת יותר על האומנות של יישום התיאוריה המדעית במעשה הטיפולי. הוא נטוע ביום יום ובהווה של ילדים ומתבגרים המתמודדים עם קשיים נפשיים, ומסמן את הדרך לעתיד טוב יותר... זהו ספר קריא מאוד, אינפורמטיבי מאוד וישראלי מאוד- מורה דרך שהוא גם סיפור מסע.

ניתן לרכוש את הספר באמצעות המייל:lilach.rachamim7@gmail.com והשארת פרטים.

ישלח בדואר שליחים לאחר תשלום.

על המחבר/ים

ד"ר לילך רחמים, פסיכולוגית קלינית מדריכה ופסיכולוגית רפואית. מייסדת תוכנית ההכשרה הראשונה בארץ לCBT לילדים ומתבגרים והדרכת הורים ופועלת מזה 17 שנים לקידום טיפול מבוסס ראיות בילדים, מתבגרים ומבוגרים.

לגלות את הגן הנעלם ילדים בטיפול לילך רחמים ספר CBT

אוּלַי יְעַנְיֵן אוֹתְךָ גַּם

אדם ודייגו ביער המחשבות המפחידות

רועי ליס

זמן לאושר

דפנה שושני אשכנזי

בלבולי מוח – כלי עזר פסיכו-חינוכי חוויתי להתמודדות יעילה במצבי לחץ

רותם מאיר לוי

יחד נעיף את הפחד

אורלי נבון

חרות והתחרות

אורלי נבון

מעשה בפרפר קטן ובסוד גדול

דפנה שושני אשכנזי

משחקים במפלצות

דפנה שושני אשכנזי

מטפלים בהפרעה טורדנית־כפייתית (OCD)

אריאל חן

יש לך הצעה לוועד איט"ה?

מצויין! נשמח לשמוע. כתוב/י את ההצעה בטופס מטה ונשתדל להתייחס במהרה