שלום אורח, התחבר

מכון פסגות

מכון פסגות תוכנית הכשרה פסיכותרפיה טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT איט"ה
מכללת רמת גן, רח’ פנחס רוטנברג 86
ימי ג’, 8:30-13:00 / 15:00-19:30
הכשרה דו שנתית' 360 ש”א
העומדים בתנאי החברות לאיט”ה. מהפרופסיות הבאות: עובדים סוציאליים, יועצים חינוכיים, מטפלים באומנויות, קרימנלוגיה קלינית, סיעוד ורפואה. תכנית לימודי פסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית – לימודי CBT במכון פסגות, מיועדת לאנשי מקצוע מהתחום הטיפולי: עובדים סוציאליים, מטפלים באמנויות, יועצים ופסיכולוגים חינוכיים.
גב’ מרב ברקבי שני

בית הספר מספק לתלמידיו מסלול לימודי פסיכותרפיה מקצועי ואיכותי, המעשיר את הידע שברשותם, ומוסיף לילקוט הטיפולים שלהם קשת נרחבת של כלים יעילים, ממוקדים וחדשניים. המרצים מגיעים מהשדה הטיפולי, אוחזים בניסיון קליני נרחב וחולקים שפה מקצועית דומה. בית הספר מהווה עבור תלמידיו בית מקצועי חם, שחולק את מאגרי הידע והניסיון שלו מתוך אהבה לתחום הנלמד ומתוך אמונה ביכולותיו לחולל שינויים משמעותיים בעולם הטיפול.

לימודי CBT במכון פסגות
בית הספר לפסיכותרפיה התנהגותית קוגניטיבית (CBT) של מכון פסגות הוא הוותיק והמוביל בישראל. מאז 2002 הכשרנו אלפי מטפלים בשיטה שנחשבת כיום ליעילה ולמועדפת ביותר על ידי ארגון הבריאות העולמי, לטיפול באנשים שסובלים מפתולוגיה נפשית. מטפלים במגוון פרופסיות, המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם ולהעשיר את סל כלי הטיפול שברשותם, ימצאו במכון פסגות הכשרות מותאמות לסוגי הטיפול השונים.
ביקוש הולך וגובר למטפלי CBT
“הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי” נמצא בשימוש הולך וגדל בשנים האחרונות והביקוש לטיפולי CBT נמצא בעלייה מתמדת. הטיפול מתמקד בזיהוי של הקשיים או הבעיות ואיתור התגובות מהם סובל המטופל ואיתור הדרך שבה הוא מגיב להם. לאחר הזיהוי של הבעיה ואיתור התגובות שמשרות את הבעיות, נעשית המשגה, ונקבעות המטרות ותכנית הטיפול. בין היתר, מאפשר הטיפול לייצר דפוסים מחשבתיים והתנהגותיים חלופיים, המאפשרים ראייה והבנה בהסתמך על העובדות.
קודם שינוי מחשבתי, וכתוצאה מכך שינוי התנהגותי

פרטי יצירת קשר

השאירו פניה למכון פסגות

יש לך הצעה לוועד איט"ה?

מצויין! נשמח לשמוע. כתוב/י את ההצעה בטופס מטה ונשתדל להתייחס במהרה