שלום אורח, התחבר

חברי ועד איט"ה

טובי ממן

גב' טובי ממןקראו עוד ⤌

מר עמית טיטלמן

אני פסיכולוג קליני מומחה ומדריך CBT סטודנטים במסלולי ההכשרה, מתמחים בפסיכיאטריה ומתמחים בפסיכולוגיה קלינית. בעבודתי בקליניקה אני נעזר רבות בגישת ה-CBT. מניסיוני למדתי שעבור מטופלים רבים זו הגישה הטובה ביותר לקבל סיוע נפשי יעיל.
בשנה האחרונה הייתי שותף בוועד בגיבוש התקנון והנהלים של איט"ה כך שיתאימו למכנה המשותף הרחב ביותר במטרה להשיג רגיעה ופיוס בעמותה כדי שכל חברי איט"ה יוכלו לראות בה בית מקצועי. בוועד הנבחר ארצה לפעול כדי למלא מספר יעדים מרכזיים:

  1. להמשיך לחדד ולדייק את התקנון והנהלים שאושרו השנה.
  2. העמותה משמשת כ"תו תקן" למקצועיות של מטפלי CBT, תפקיד חשוב ביותר במציאות שבה אין רגולציה או חוק שמגדירים למי מותר לטפל. אני רואה כיעד מרכזי להרחיב את הקהלים שמכירים את איט"ה כך שמי שפונה לטיפול CBT אצל חבר בעמותה ידע שיזכה לטיפול מקצועי ואחראי.
  3. למסלולי ההכשרה תפקיד מרכזי בשמירה על המקצועיות של העמותה וקידום ה-CBT בארץ. לאחר סיום הלימודים בקורס מרבית הסטודנטים אינם ממשיכים בהכשרה הנדרשת לצורך קבלתם לעמותה ויוצאים לדרכם כמטפלים עם תעודה שעליה מופיע הלוגו של איט"ה. מי שאינו בקי עלול להסיק שמדובר במטפל שמוכר על ידי איט"ה. לכן אני חושב שהוועד צריך לעסוק גם בחידוד ובשמירה של הנהלים על פיהם פועלים מסלולי ההכשרה.
  4. איט"ה משמשת כבית ללמידה והתמקצעות. יעד מרכזי בעיני הוא לאפשר לחברי העמותה להמשיך להתפתח מקצועית ולהכיר את ההתפתחויות בעולם ה CBT. לקיים ימי עיון, כנסים ועוד.

בוועד ארצה להמשיך לגייס את ניסיוני בעבר בתפקידי ניהול במשרדים ממשלתיים ובניהול עמותת מלכ”ר לטובת קידום איט"ה.

מר אסף גיטלר

לאחר שנה של עבודה מאומצת כחבר ועד איט"ה וקבלת אחריות על תפקיד הגזבר של העמותה , אני מרגיש שמחויבותי לאגודה רק גדלה. על רקע זה אני מציג מועמדותי שוב , מתוך רצון להמשיך בעשייה מאומצת לטובת הקהילה, תחילה כגזבר ויור ועדת הכספים ובהמשך כחלק אקטיבי מפעילות האגודה: ביזימת כנסים, ימי עיון, קידום תחום הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי בקרב האוכלוסיה הכללית וקהל המטפלים. מקווה לתמיכה במועמדותי ומתחייב להמשיך את העשייה המאומצת לטובת הקהילה כולה.

*מר אסף גיטלר הינו מנהל תוכנית הכשרה "CBT גלילי- עמותת משאבים והמכללה האקדמית תל חי". 

אילנה כהן

גב' אילנה כהן

עובדת סוציאלית בכירה. מדריכה מוסמכת בעבודה סוציאלית. נסיון של יותר מ30 שנה בטיפול פרטני וקבוצתי ,הדרכת עובדים וניהול. הקמתי את המרכז הראשון בארץ לטיפול באלימות במשפחה ואת הנכס הראשון בארץ לטיפול בנפגעי טראומה מינית אותם גם ניהלתי בשירותי הרווחה בראשלצ. תפקידי האחרון בשירותי הרווחה היה מנהלת אגף שריכז תחתיו את המרכזים הטיפוליים ברווחה:אלמב, פגיעות מיניות מבוגרים, חד הוריות, טיפול זוגי ומשפחתי, שיקום האסיר, התמכרויות,דרי רחוב,מרכז קשר,משבר הגירה. במקביל לתפקיד זה שימשתי כסגנית ראש מינהל. הכשרה בemdr הכשרה בse,דמיון מודרך , חלקי אישיות,טיפול נרטיבי,קלפים טיפוליים ועוד. לימדתי בקורס אלימות במשפחה בביה״ס להכשרת עוס ובקור לטיפול בטראומה מינית. הייתי חברת דירקטוריון בחברות עירוניות בראשלצ.

בתפקידי השונים עודדתי עובדים ללימודי CBT במסגרות שונות ועודדתי אותם לאמץ גישה טיפולית זו. ‏ חלקם כבר מוכרים באיטה וחלקם בתהליכים לקראת מוכרות. 

אריאל לוי

מר אריאל לוי

שמי אריאל לוי. אני גר במעלה אדומים ואבא לחמישה. אני פסיכולוג חינוכי מומחה ומדריך. בין התפקידים אותם ביצעתי: פסיכולוג בשפ"ח בנימין, ניהול השפ"ח בקדומים ובבקעה, מדריך ראשי בפנימיה ומנהל תחום רגשי ביחידה להתפתחות כילד באוני' אריאל. בנוסף, אני דוקטורנט וחוקר של תחום ההורות באוניברסיטת אריאל. בקליניקה הפרטית אני מטפל בגישת cbt כגישה מרכזית, ובשנים האחרונות אני מדריך מטפלים חדשים כמדריך באיט"ה.

יש לך הצעה לוועד איט"ה?

מצויין! נשמח לשמוע. כתוב/י את ההצעה בטופס מטה ונשתדל להתייחס במהרה